Vláknové lasery

Box Optronics ponúka vláknové laserové diódy, vrátane 1270nm ~ 1610nm CWDM alebo DWDM DFB 14-PIN motýľových optických laserových diód; 1392nm 1512nm 1567nm 1653nm DFB motýlková laserová dióda pre detekciu plynu; 974nm 976nm 100~700mW FBG pumpa s vláknovou laserovou diódou s SM vláknom alebo PM vláknom; 830nm 850nm 1310nm 1550nm 1610nm Širokopásmové lasery spojené s vláknom SLED, superluminiscenčné diódy; 1310nm 1550nm 14-pinový motýľový balík Polovodičové optické zosilňovače SOA. 793nm 808nm 915nm 976nm 1064nm 2W až 300W vysokovýkonné diódové lasery spojené s vláknom, CWDM koaxiálne DFB laserové diódy a tak ďalej.
View as  
 
  • 850nm 10mW superluminiscenčná dióda sld dióda je svetelný zdroj pre očné a medicínske OCT aplikácie, vláknové prenosové systémy, optické gyroskopy, optické senzory, optickú koherentnú tomografiu, optické merania. Dióda je zabalená v 14-pinovom štandardnom motýlikovom balení s monitorovou fotodiódou a termoelektrickým chladičom (TEC). Modul je prepojený s vláknom zachovávajúcim polarizáciu v jednom režime a konektorom FC/APC.

  • 450nm 3W vysokovýkonný vláknový laser SMA905 je široko používaný v laboratórnom výskumnom testovaní, laserovom čerpaní, medicíne, tlači a spracovaní materiálov.

  • 1 100nm-1650nm koaxiálny pigtail Ingaas Photodiode využíva malé, koaxiálne balenie a detektorový čip InGaAs. Vyznačuje sa veľmi nízkou spotrebou energie, malým tmavým prúdom, nízkou stratou spätného toku, dobrou flexibilitou, skvelou linearitou, kompaktným dizajnom, malým objemom, vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Táto produktová séria sa najčastejšie používa v CATV prijímačoch, v prijímačoch optických signálov v analógových systémoch a výkonových detektoroch.

  • 1064nm DFB laserová dióda s jedným režimom vlákna využíva planárnu konštrukciu s čipom na subnosnej. Vysokovýkonný čip je hermeticky uzavretý v 14-pinovom motýlikovom obale bez epoxidu a taviva a je vybavený termistorom, termoelektrickým chladičom a monitorovacou diódou. Táto 1064nm DFB laserová dióda poskytuje úzkopásmové spektrum bez šumu, dokonca aj pri zmenách teploty, budiaceho prúdu a optickej spätnej väzby. Výber vlnovej dĺžky je dostupný pre aplikácie, ktoré vyžadujú najvyšší výkon pri riadení spektra s najvyššími dostupnými výkonmi.

  • Laserová dióda s stabilným pigtailovým motýľovým čerpadlom s výkonom 976 nm a výkonom 600 mW FBG je navrhnutá ako zdroj pumpy pre aplikácie zosilňovača s vláknom dopovaným na erbium (EDFA). Procesy a techniky spojenia vlákna s laserom umožňujú vysoké výstupné výkony, ktoré sú veľmi stabilné s časom aj teplotou. Mriežka je umiestnená v pigtaile na stabilizáciu vlnovej dĺžky. Zariadenia sú k dispozícii s výstupnými výkonmi bez zauzlenia až do 600 mW. Modul laserovej diódy série 976nm 600mW PM FBG stabilizovaný pigtailový motýľový pumpový modul s laserovým diódovým čerpadlom využíva dizajn Fiber Bragg Mriežky pre vylepšený výkon vlnovej dĺžky a stability napájania. Tento produkt bol navrhnutý tak, aby zabezpečil vynikajúce blokovanie vlnových dĺžok pri zmenách prúdu, teploty a optickej spätnej väzby meniča.

  • 450nm 10W multimódová laserová dióda spojená s vláknami ponúka až 10W výstupný výkon zo 106um vlákna. Diódový laser si zachováva svoju bezkonkurenčnú spoľahlivosť a účinnosť tým, že spája vysokosvietivé, vysokovýkonné diódy s jedným emitorom s patentovaným optickým dizajnom pre efektívne spojenie vlákien.

Prispôsobené Vláknové lasery je možné zakúpiť od spoločnosti Box Optronics. Ako jeden z profesionálnych výrobcov a dodávateľov v Číne Vláknové lasery pomáhame zákazníkom poskytovať lepšie riešenia produktov a optimalizovať náklady v odvetví. Vláknové lasery vyrobené v Číne je nielen kvalitné, ale aj lacné. Naše produkty môžete veľkoobchodne za nízke ceny. Okrem toho podporujeme aj hromadné balenie. Našou hodnotou je „zákazník predovšetkým, služba predovšetkým, základ dôveryhodnosti, obojstranne výhodná spolupráca“. Pre viac informácií, vitajte na návšteve našej továrne. Spolupracujme navzájom, aby sme vytvorili lepšiu budúcnosť a vzájomný prospech.