Koaxiálne pigtailové laserové diódy

Koaxiálne pigtailové laserové diódy sa skladajú z nechladeného kvantového vrtného DFB lasera alebo FP laserového čipu, vstavanej InGaAs monitorovacej fotodiódy, 4-pinového koaxiálneho pigtailového typu alebo zásuvného balíka, jednovidového vláknového spojovacieho zariadenia, SC/APC alebo Optický konektor FC/APC a vstavaný optický izolátor. Jeho svetelný zdroj pokrýva široký rozsah vlnových dĺžok od 1270 nm do 1610 nm, celkovo 18 vlnových dĺžok. Ďalšie typické hodnoty pre koaxiálne pigtailové laserové diódy sú ±10nm pre spektrálny rozsah, spektrálna šírka pásma je 0,32nm a výstupný výkon je v rozsahu od 1MW do 7MW. Táto séria produktov sa najčastejšie používa v svetelných zdrojoch a komunikačných systémoch WDM, analógových komunikačných systémoch CWDM, systémoch spätného prenosu CATV a iných analógových prenosových systémoch.


Zostavy koaxiálnych pigtailových laserových diód BoxOptronics obsahujú integrovaný optický izolátor. Pridanie týchto izolátorov poskytuje ochranu proti spätným odrazom a zaisťuje minimálnu optickú izoláciu 30 dB pri špecifikovanej strednej vlnovej dĺžke v celom rozsahu prevádzkových teplôt.


Koaxiálne pigtailové laserové diódy BoxOptronics zahŕňajú InGaAs pigtail fotodiódu, 1270nm ~ 1610nm CWDM laserovú diódu, 1625nm 1650nm DFB laserovú diódu, CWDM s chladičom TEC atď.

View as  
 
  • 1 100nm-1650nm koaxiálny pigtail Ingaas Photodiode využíva malé, koaxiálne balenie a detektorový čip InGaAs. Vyznačuje sa veľmi nízkou spotrebou energie, malým tmavým prúdom, nízkou stratou spätného toku, dobrou flexibilitou, skvelou linearitou, kompaktným dizajnom, malým objemom, vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Táto produktová séria sa najčastejšie používa v CATV prijímačoch, v prijímačoch optických signálov v analógových systémoch a výkonových detektoroch.

  • 1 100nm-1650nm koaxiálny pigtail Ingaas Photodiode využíva malé, koaxiálne balenie a detektorový čip InGaAs. Vyznačuje sa veľmi nízkou spotrebou energie, malým tmavým prúdom, nízkou stratou spätného toku, dobrou flexibilitou, skvelou linearitou, kompaktným dizajnom, malým objemom, vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Táto produktová séria sa najčastejšie používa v CATV prijímačoch, v prijímačoch optických signálov v analógových systémoch a výkonových detektoroch.

  • Séria 1270nm DFB Coaxial Pigtail Laser Diode laserov MultiQuantum Well (MQW) Distributed Feedback (DFB) laserov bola navrhnutá špeciálne na uspokojenie požiadaviek prenosu SONET CWDM. Zariadenia sa vyznačujú vysokým výstupným výkonom a širokým rozsahom prevádzkových teplôt. Ich nechladené, hermeticky uzavreté balíky s koaxiálnym vláknom sú nákladovo efektívnym prostriedkom na poskytovanie vysokorýchlostného svetelného zdroja pre aplikácie so stredným a dlhým dosahom.

  • 1290nm koaxiálna DFB laserová dióda s pigtailom je InGaAsP/InP CWDM MQW-DFB laserové diódové moduly navrhnuté pre WDM optické komunikačné systémy. Tieto moduly majú nízky prahový prúd a vysoký výkon pri vysokej teplote. Laserová dióda je namontovaná v koaxiálnom balení integrovanom s monitorom InGaAs PD a jednorežimovým pigtai landom Klienti môžu využiť túto 1270nm-1610nm DFB laserovú diódu s pigtailom za špičkové ceny od nás.

  • 1310nm koaxiálna DFB Pigtail laserová dióda má vynikajúci simulačný výkon vďaka použitiu DFB čipu. Výstupný výkon je riadený v rozsahu 1 až 4 mw na základe potrieb zákazníka, vďaka čomu je tento laserový modul ideálny na použitie v CATV, digitálnych a analógových prenosoch signálu.

  • 1330nm 2mW 4mW koaxiálna laserová dióda DFB Pigtail má vynikajúci simulačný výkon vďaka použitiu čipu DFB. Výstupný výkon je riadený v rozmedzí 1 až 4 mW na základe potrieb zákazníka, čo robí tento laserový modul ideálnym pre použitie v prenosoch CATV, digitálnych a analógových signálov.

 12345...6 
Prispôsobené Koaxiálne pigtailové laserové diódy je možné zakúpiť od spoločnosti Box Optronics. Ako jeden z profesionálnych výrobcov a dodávateľov v Číne Koaxiálne pigtailové laserové diódy pomáhame zákazníkom poskytovať lepšie riešenia produktov a optimalizovať náklady v odvetví. Koaxiálne pigtailové laserové diódy vyrobené v Číne je nielen kvalitné, ale aj lacné. Naše produkty môžete veľkoobchodne za nízke ceny. Okrem toho podporujeme aj hromadné balenie. Našou hodnotou je „zákazník predovšetkým, služba predovšetkým, základ dôveryhodnosti, obojstranne výhodná spolupráca“. Pre viac informácií, vitajte na návšteve našej továrne. Spolupracujme navzájom, aby sme vytvorili lepšiu budúcnosť a vzájomný prospech.